14 Şubat 2017 Salı

Aloe Vera Box


Aloe Vera Box Set

Aloe Vera Propolisli Krem, 100 mlAloe Vera Konsantre, 100 mlAloe Vera Acil Yardım Spreyi

3 üründen oluşan bu set mutlaka her evde bulunmalı. Faydaları saymakla bitmiyor. Bu ürün pek çok cilt rahatsızlığında kullanılabiliyor. Aşağıda kullanım sıralarına göre fayda sağladığı rahatsızlıklar bulunmakta. 

- Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma: Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi: Sprey ve konsantre yeterli, istenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek için kullanılır.

- Nasırlarda, topuk çatlaklarında: Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

- Uçuklarda: Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

- Hemoroid: Konsantre jel alüminyum folyoya sıkılır ve fitil seklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.

- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sırayla sürülüp yatılır. Gündüzleri de sprey+msm çok etkilidir.

- Göz altı morlukları: Consantre krem boş ilaç (hap) bilisterinin içine doldurulup dondurulur. Haftada 2-3 kez göz altında eritilir. Günlük olarak platinium göz altı kremi ile birlikte kullanıldığında daha etkilidir.

- Hafif egzamalarda : Propolis krem çok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir. Ağır egzamalarda, dermaintense ve aloeveralı temizlik ürünleri ile birlikte tavsiye edilir. Öncesinde antiseptik olarak sprey ile temizlik yapmak etkişini arttırır.

- Sedef hastalığı: Sprey, konsantre ve propolisi bu sirayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var. Dermaintese krem ile de desteklenebilir

- Pişiklerde: Sprey sıkılmış pamuk ile temizlendikten sonra, propolis çok etkilidir.

- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar: Konsantreyi buzdolabında soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

- El Kremi olarak: Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

- Sac dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrası sac diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

- Hızlı şaç uzatma: Saç diplerine haftada 3-4 kez geceleri sprey uygulamak saç dökülmesini azaltacağı gibi, saçları besleyeceği için uzamayı da hızlandırır. Ayrıca bu yöntem çok yağlı saçlarda yağın dengelenmesini ve saçın yağlanma süresinin uzamasını sağlar. Kuru saçlar için de daha fazla kuruluk sağlamaz, saçı besler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder